Portal randkowy Badoo Opinie sprawdź recenzje portalu 2022

Korzystanie z internetu to współcześnie najpopularniejszy sposób szukania miłości. Większość portali umożliwia funkcję przeglądania zdjęć i profili, a także swobodne rozmawianie z osobami poznanymi za pomocą tej platformy. Jedną z najpopularniejszych platform tego typu jest Badoo, czyli darmowy portal randkowy, z którego korzysta już ponad 350 milionów użytkowników na całym świecie. Na czym polega fenomen Badoo? Jak wygląda korzystanie z tego serwisu? Czy serwis ten jest bezpieczny? Sprawdźmy, czy warto założyć konto na Badoo, skoro z usług tej platformy korzysta tak wiele ludzi w Polsce i za granicą. I założymy konto na portalu sprawdzimu czy jego pozytywne opinie są prawdziwę i czy naprawdę jest lepszy od tindera. Przeczytaj naszą recenzję badoo.

Recenzja portalu randkowego badoo opinie użytkowników serwisu 2022

 

badoo opinie

 

Czym jest Badoo?

Badoo to aplikacja do randek, która umożliwia poznawanie nowych ludzi oraz randkowanie, bez konieczności ponoszenia opłat za korzystanie z podstawowej wersji. Strona po raz pierwszy została uruchomiona w londyńskim Soho w listopadzie 2006 roku i od tego czasu jest jedną z najchętniej używanych platform do randkowania online. Na Badoo można przeglądać ponad 200 milionów profili z całego świata, pochodzą oni niemal z wszystkich państw na kuli ziemskiej. Komunikacja między użytkownikami może odbywać się zatem zarówno w obrębie danego kraju, jak i może mieć charakter międzynarodowy.

Jak korzystać z badoo?

Używanie Badoo jest w pełni darmowe i proste. W aplikacji każdy może założyć nowe konto w witrynie bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, przez co podstawowa wersja profilu nie wymaga inwestycji finansowych. W późniejszym etapie każdy może uaktywnić dodatkowe funkcje i możliwości za pośrednictwem drobnych opłat przy użyciu karty kredytowej oraz konta PayPal.

Według różnych doniesień, Badoo jest największą aplikacją randkową na świecie, który pozwala na swobodne przeglądanie zdjęć i profili użytkowników z całego świata. Założenie konta w serwisie jest banalnie proste i nie wymaga dużych umiejętności obsługi komputera. Oczywiście, istnieją strony internetowe, które mogą pochwalić się większą ilością zarejestrowanych użytkowników, jednak w kategorii serwisów randkowych Badoo zdecydowanie wiedzie prym na świecie – biorąc pod uwagę około 60 milionów aktywnych użytkowników, platforma ta generuje jedną z najwyższych aktywności w całej sieci.

Rozpoczęcie pracy z Badoo wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego, nie ma żadnej weryfikacji następniemożnaą korzystać z dwóch zakładek – „Ludzie w okolicy” oraz „Chybił-trafił”. Zakres działania usługi jest nieograniczony, dlatego każdy może przeglądać i kontaktować się z właścicielami kont z całego świata. Duża wartością dodaną są zdjęcia, które nadają całemu profilowi wiarygodności oraz generują większą aktywność wśród innych użytkowników, poprzez wpisywanie się w algorytm polecanych kont.

Porównując relacje opierające się na Facebooku i Badoo możemy zauważyć, że to właśnie portal randkowy pozwala na zdecydowanie ciekawsze kontakty, co jest związane z zyskaniem przez Facebook „bardziej oficjalnego” charakteru.

Rejestracja na Badoo wymaga określenia swojej płci oraz preferencji związanych z przyszłymi partnerami lub partnerkami. Zaliczane są do nich motywacje dołączenia do serwisu, takie jak rozmowa, nowe znajomości oraz chęć randkowania. Oznacza to, że użytkownicy portalu mogą mieć różne oczekiwania względem siebie – od zwykłych przyjaźni, aż po poważne związki.

Czy wyżej przedstawione argumenty są wystarczające, aby stwierdzić że Badoo jest zdecydowanie najlepszym serwisem randkowym? Warto zwrócić uwagę na funkcje, jakie oferuje profil każdego użytkownika serwisu. Czy zapoznając się z opcjami można rzeczywiście stwierdzić, czy dzięki Badoo możliwe jest znalezienie miłości na całe życie? Jaką gwarancję można zyskać korzystając z tej platformy randkowej?

Jak działa badoo szukanie użytkowników:

Znalezienie randki w serwisie jest możliwe dzięki funkcji wyszukiwarki, która opisana jest frazą „Ludzie w okolicy”. Znajduje się ona w prawym górnym rogu strony głównej, przez co każdy użytkownik jest w stanie w łatwy sposób zlokalizować tę funkcję na pulpicie startowym. Po oznaczeniu lokalizacji, wieku oraz płci, system szybko wyszuka najlepiej pasujące profile, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć interesujące nas wyniki. Oczywiście wgląd w nowo znalezione profile będzie początkowo utrudniony, ze względu na możliwość ukrycia określonych informacji, przysługujące każdej osobie. Używając Badoo można ukryć dane, którymi nie chce się dzielić ze społecznością. Ma to ogromne znaczenie w poszukiwaniu nowych relacji, ponieważ niektóre dane mogą być szczególnie wartościowe w procesie poznawania nowego partnera.

Ciekawym rozwiązaniem jest opcja „Chybił-trafił”, która umożliwia losowe wyszukanie. System wyświetla otrzymane wyniki zgodnie z wbudowanym algorytmem, przez co przeglądający dostaje gwarancje uzyskania za każdym razem nowych kont. Pokazywany profil można oceniać za pośrednictwem dwóch przycisków – serduszka i krzyżyka. Pierwszy z nich oznacza zainteresowanie, natomiast drugi jego odrzucenie. W przypadku odwzajemnienia wyświetlanego wyniku z drugiej strony, użytkownik zyska dopasowanie oraz możliwość rozpoczęcia konwersacji. Funkcji tej można używać zarówno w przypadku poszukiwania partnerki na całe życie, jak i podczas pragnienia nowych znajomości i przyjaciół.

Jak zalogować się do portalu randkowego badoo?

Proces logowania do Badoo złożony jest z trzech etapów, podczas których nowa osoba poproszonona jest o określenie swojej płci oraz preferencji. Wybierając jedną z opcji przeglądający mogą konkretnie określić swój cel korzystania z portalu – może to być chęć nawiązania zwykłej rozmowy lub poszukiwanie nowego związku. W następnych etapach na stronie wyświetlone zostaną komunikaty o możliwości zapisania danych osobowych, takich jak imię, data urodzenia, telefon komórkowy i adres mailowy. Osoby, którze wyrażą chęć korzystania z szybkiego logowania za pośrednictwem Facebooka lub Google+, również mogą korzystać z tej funkcji.

Czy logowanie i rejestracja profilu jest bezpłatne?

Rejestracja i logowanie do portalu jest w pełni darmowe i nie wymaga ponoszenia dodatkowych opłat ze strony użytkownika. Możliwe jest zatem uzupełnienie danych swojego profilu i wyszukiwanie nowych osób. Limit dziennych rozmów wynosi aż dziesięć, przez co istnieje mało prawdopodobieństwo dotyczące braku możliwości rozpoczęcia konwersacji z konkretną osobą. Dla chętnych użytkowników przewidziano również płatne opcje, dzięki którym możliwe jest wyróżnienie swojego profilu spośród innych. Mikopłatności przyjmują zatem formę „Supermożliwości” oraz „Kredytów”, które umożliwiają na rozszerzenie funkcji swojego profilu.

Zalety badoo z Kontem premium czy naprawdę warto założyć konto:

Pakietem premium nazywane są „Supermożliwości”, które umożliwiają rozszerzenie podstawowego trybu korzystania z platformy. Dzięki temu, przeglądający zyskuje dostęp do foldera „Lubię Cię”, w którym może sprawdzić profile, które wybrały serduszko podczas przeglądania naszej strony. Użytkownik korzystający z opcji premium zyskuje również szansę cofnięcia ostatniego głosu na „nie”, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie kontaktu z profilami, które zostały odrzucone przez przypadek. Czatowanie z najpopularniejszymi użytkownikami pozwala natomiast na bezpośrednie komunikowanie się z profilami, które wcześniej przeglądały dane konto.

„Supermożliwości” pozwalają dodatkowo na zyskanie priorytetu w kontaktowaniu się z danymi użytkownikami, dzięki czemu zwiększa się prawdopodobieństwo na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Wygodną opcją jest również możliwość wyłączenia reklam, dzięki której po dokonaniu płatności każdy użytkownik może w swobodny i płynny sposób korzystać z całego portalu. Odnawialność mikropłatności pozwala na wybór opcji miesięcznej, trzymiesięcznej, półrocznej lub rocznej – w tym przypadku niezbędne będzie podłączenie do swojego konta karty debetowej lub kredytowej. Usługa ta może zostać w każdym momencie korzystania z serwisu anulowana, przez co osoba korzystająca z Badoo ma gwarancję uniknięcia niepotrzebnych opłat, na przykład w sytuacji znalezienia przez tę stronę idealnego partnera życiowego.

„Kredytami” nazywane są natomiast płatne usługi, dzięki którym istnieje możliwość wyróżnienia się spośród tłumu innych użytkowników portalu. Po wykupieniu tej opcji zwiększa się częstotliwość wyświetlania danego profilu w zakładce „Chybił-trafił” oraz pojawia się możliwość wysyłania wybranym użytkownikom wirtualnych prezentów. Pozwala to na zwrócenie uwagi na swój profil, co jednocześnie zwiększa szansę utworzenia silnej i zdrowej relacji. Warto pamiętać o cyklicznych zakupach kredytów, dzięki czemu użytkownik będzie miał gwarancję pełnej możliwości korzystania ze wszystkich funkcji serwisu.

Aplikacja Badoo – co można w niej znaleźć?

Wygląd aplikacji mobilnych Badoo nie różni się w przypadku korzystania z konkretnych urządzeń. Takie same funkcje są dostępne podczas używania platformy z perspektywy komputera czy telefonu z Androidem bądź systemem iOS. Zawarty poniżej opis funkcji, ułatwi szczególnie nowym użytkownikom zapoznanie się z portalem i pełne wykorzystanie jego potencjału.

Wiadomości

W tej części platformy można prowadzić konwersacje lub umawiać się na spotkania w danym miejscu. To właśnie w zakładce „Wiadomości” znajdują się wysłane w trybie offline relacje prywatne oraz pliki multimedialne.

Ludzie w pobliżu

Funkcja „Ludzie w pobliżu” umożliwia wyszukiwanie najbardziej interesujących kont zgodnie z określoną lokalizacją. W tym celu w urządzeniu należy włączyć funkcję GPS lub przy użyciu klawiatury wpisać miejsce swojego zamieszkania. Dodatkową funkcją z poziomu komputera jest możliwość sortowania wyników wyszukiwania względem płci, wieku lub motywacji określonych podczas zakładania konta.

Czy korzystanie z aplikacji mobilnej ma jakieś wady?

Pomimo możliwości korzystania z serwisu Badoo w języku polskim, regulamin całego portalu jest dostępny jedynie w wersji anglojęzycznej. Stanowi to przeszkodę dla osób, które nie posługują się tym językiem na co dzień, ponieważ w takim przypadku niezbędne będzie przetłumaczenie dokumentu za pośrednictwem internetowego translatora. Kolejną wadą, na którą wszyscy zwracają uwagę, jest konieczność założenie dodatkowego adresu e-mail przed rozpoczęciem procesu rejestracji. W wypadku powiązania i połączenia konta Badoo z serwisem Facebook, aplikacja randkowa zyskuje dostęp do wszystkich kontaktów. Z tego powodu, jeśli ktoś chce zachować pełną anonimowość, musi stworzyć adres e-mail, który będzie używany wyłącznie do rejestrowania się na Badoo.

Badoo opinie użtkowników jakie są naprawdę?

Czy warto utworzyć konto na Badoo? Czy istnieje szansa na znalezienie drugiej połówki za pośrednictwem tego portalu? Czy korzystanie z Badoo jest w pełni bezpieczne? Czy opinie o badoo są prawdziwe ? Te oraz inne pytania bardzo często pojawiają się na różnych forach internetowych. Okazuje się, że Badoo jest bezpiecznym portalem, który w swoim założeniu ma służyć zawiązywaniu nowych relacji i łatwiejszemu poznawaniu ludzi. Twórcy serwisu doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, zwłaszcza w przypadku spotkań i kontaktowania się z nieznajomymi osobami. Oszuści zakładający konta na platformie są najczęściej szybko usuwani, przez co większość kont, które można znaleźć na Badoo należy do prawdziwych osób.

Wygoda korzystana z Badoo opiera się również na intuicyjnych aplikacjach i funkcjach, które są niemal stuprocentowym odzwierciedleniem opinii o badoo. To właśnie ten fakt decyduje o tym, że portal ten plasuje się w czołówce najaktywniejszych platform randkowych na świecie, przyciągając każdego roku miliony nowych osób. Dużą zaletą jest również możliwość konkretnego określenia swoich preferencji – z Badoo mogą korzystać zarówno osoby, które szukają trwałych relacji na lata, jak i liczący na płomienne i niezobowiązujące romanse. Portal Badoo jasno określa cel jest on widoczny na ekranie głównym każdego profilu, przez co można w jasny sposób zakomunikować wszystkim przeglądającym, czego dana osoba oczekuje od osób poznanych za pośrednictwem platformy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i rozsądek przy kontaktowaniu i brak chęci do poznania nowych osób. Badoo oferuje mnóstwo funkcji, z których można korzystać na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i to właśnie ta cecha sprawia, że jest to jeden z najciekawszych serwisów randkowych w całej sieci internetowej.