Datezone opinie

Znalezienie miłości nie jest sprawą wcale łatwą. Umówić się na zwykłą randkę z drugą osobą jest czasem trudno. Ty piszesz, ktoś nie odpisuje… Ty myślisz, że jest chemia, a ktoś tej chemii nie czuje. Niestety, znamy to za autopsji. Każda osoba dorosła ma swoje potrzeby i pragnienia. Jak to zakomunikować komuś innemu? Warto sobie pomóc w tym procesie, zakładając profil w jednym z popularnych portali randkowych. Ze swojej strony polecamy uwadze zwłaszcza portal randkowy datezone. W łatwy i szybki sposób można umówić się na spotkanie na żywo bez stwarzania silnej presji na stworzenie związku. Datezone to portal wyłącznie przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą doświadczyć przygody. Zastanawiasz się, jakie opinie ma datezone? W tym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz recenzje portalu. Zapraszamy do lektury!

Datezone Opinie

Portal randkowy Datezone opinie użytkowników recenzja

Datezone promuje się jako „Największy w Polsce portal randkowy dla dorosłych”. Duża liczba użytkowników zbliżająca się do miliona wpływa na to, że większość opinii o datezone jest pozytywna. Portal ten jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Aktywni użytkownicy doceniają prostotę komunikacji. Randki to przecież przede wszystkim przyjemność dla obu stron! Załączenie zdjęcia oraz opisu pozwala na przyśpieszenie procesu poznania drugiej połówki. Za pomocą serwisu możemy także:

 • Czatować z wybranymi przez nas osobami.
 • Łączyć się między sobą na kamerkach.
 • Znajdować nowe osoby.

Możliwości, jakie daje nam serwis, są bardzo duże. Opinie zachwyconych użytkowników o Datezone biorą się również z tego, jak łatwo działa.

Jak przebiega proces rejestracji użytkownika na Darmowym Portalu Datezone?

Żeby móc swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji tej strony, trzeba najpierw założyć na niej konto. Jest to bezpłatne. Rejestracja jest dostępna wyłącznie dla osób dorosłych. Musimy podać swoją datę urodzenia i adres e-mail. Dodatkowo można dodawać zdjęcia i filmy, które zostaną sprawdzone przez algorytm strony. Każda rejestracja nowego profilu podlega weryfikacji, ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom oraz zaprzestanie powstawania fałszywych kont. Sprawdzanie nie trwa długo, także niemal od razu można cieszyć się dostępnością serwisu pełnego niespodzianek. Możemy wybrać swoją płeć oraz określić się jako kobieta, mężczyzna lub osoba trans. Nazwa użytkownika jest wybierana przez nas samych. Wskazane jest. aby wybrać nazwę, która nas opisuje i oddaje istotę naszych potrzeb odnośnie do tego portalu. Musimy podać także adres e-mail, na który wysyłany jest link do uruchomienia konta. Poza tym wymagane jest dodanie miejsca zamieszkania, by ułatwić pozostałym użytkownikom dotarcie do nas. I znalezienie osób randkujących które liczą na seks bez zobowiązań.

Jak wygląda logowanie na portalu randkowym Datezone?

Po zalogowaniu się do Datezone nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć. Może spotkasz miłość swojego życia lub poznasz nowych wspaniałych przyjaciół. Tak czy inaczej, będzie to przygoda, której nigdy nie zapomnisz! Korzystanie jest proste i bardzo intuicyjne. Po aktywacji konta możesz z zalogować się na stronie. I cieszyć się możliwościami, jakie daje nam ten portal. Datezone ma dobre recenzje, uwagę przykuwa prostota używania.

Co zrobić zaraz po zarejestrowaniu?

Zdecydowanie warto dodać, że zdjęcie profilowe pozwoli nam to na pisanie do osób, które mają podobne zainteresowania. Portal posiada super wyszukiwarkę, gdzie można znaleźć inną osobę po nazwie użytkownika bądź po preferencjach. Preferencje które mamy do wyboru to:
 • Flirt.
 • Miłość.
 • Przyjaźń.
 • Romans.
 • Realne spotkanie.
 • Dłuższa znajomość.

Cudowna oszczędność czasu! Inny serwis, który działa bardzo podobnie: badoo opinie

Jakie zdjęcia możemy dodawać:

Datezone umożliwia dodawanie zdjęć oraz filmów o charakterze erotycznym. Ważne jest, aby dodać zdjęcia, które są aktualne i pokazują to, jak wyglądasz. Powinieneś także dodać zdjęcia, które przedstawiają Cię w różnych ustawieniach i czynnościach, które lubisz. Dodanie takich zdjęć zapewni pełny obraz tego, kim jesteś.

Czy Datezone możemy używać na telefonie?

Datezone cieszy użytkowników tym, że posiada aplikację mobilną pozwalającą na dostęp do zasobów serwisu z poziomu smartfona. Jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne: możemy być w kontakcie z wybranymi osobami niemal w każdym miejscu niemal o każdej porze! Nie potrzebujemy dostępu do komputera ani tableta: wystarczy smartfon, aplikacja, szybkie kliki i oto nasze seksualnie niezobowiązujące spotkanie może się rozpocząć!

Jak mogę usunąć konto, jeśli nie chcę już korzystać z Datezone?

Jeśli nie chcesz dłużej korzystać z serwisu Datezone, możesz usunąć swoje konto. Portal daje możliwość usunięcia swojego konta, wchodząc na stronę 'Ustawienia’ i klikając na przycisk 'Usuń konto’. Proszę pamiętać, że ta akcja jest nieodwracalna.

Jak umawiać się na sex randki posiadając darmowe konto a jak posiadając konto VIP na datezone

W regulaminie date zone możemy znaleźć cennik, który przedstawia różne rodzaje kont:

Status konta niezweryfikowanego, które nie jest widoczne dla innych użytkowników.

 • Konta podstawowego, które daje możliwość rozmów i wypowiedzi.
 • Konta super vip, które musisz wykupić w pakiecie.
 • Zwykłego vipa.
Korzystanie z portalu z kontem podstawowym daje możliwość prowadzenia konta. Ogranicza jednak pisanie wiadomości, do innych singli do 30 osób. Za dodatkową opłatą możemy korzystać z konta vip lub super vip. Abonament pozwala nam na korzystanie z płatnych funkcji takich jak:
 • Przeglądanie ostatnich wizyt, które były na naszym profilu.
 • Dodawanie własnych ogłoszeń.
 • Wyłączenie reklam.
Wiele osób decyduje się na zakup konta VIP choćby z prostoty wysyłania wiadomości do innych użytkowników.
Płatności za konto VIP możemy zrealizować za pomocą:
 • Karty płatniczej.
 • Systemem Dotpay.
 • Telefonem Direct Billing.
 • Przez SMS.
 • Przelewu bankowego.

Zrobienie przelewu może spowodować opóźnienie w aktywacji konta VIP. Trwa to nawet do 3 dni roboczych. Jeżeli użyjesz pozostałych form płatności, błyskawicznie uzyskasz status super VIP. Co ciekawe, funkcję konta premium możemy również przekazać/opłaci jako prezent.

Ceny subskrypcji VIP:
 • 1-dniowa – 9,90 zł.
 • 30-dniowa – 29,90 zł.
 • Roczna – 199,90 zł.
Nie są to wygórowane kwoty wśród serwisów randkowych.
Pamiętajmy również, że zdecydowana większość opcji na stronie jest dostępna całkowicie za darmo. Datezone to portal randkowy, za który nie zapłacimy ani złotówki, jeżeli posiadamy konto w wersji zwykłej. Daje ono możliwość pisania, łączenia się na kamerce i umawiania z drugą osobą. Pozostaje w kwestii bardzo indywidualnej, czy chcemy i potrzebujemy nabyć konto VIP. Warto zapłacić za subskrypcję VIP przede wszystkim w sytuacji, gdy zależy nam na braku reklam. Poza tym dzięki opłacie możemy zamieszczać ogłoszenia i podglądać kto wchodził na nasz profil.

Bezpieczeństwo na portalu

Sprawa bezpieczeństwa jest bardzo ważna dla twórców serwisu. Przeglądanie profili jest możliwe wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu. Na stronie jest prowadzona moderacja profili, a same profile mogą zakładać wyłącznie osoby pełnoletnie. Serwis umożliwia również blokowanie poszczególnych osób. Ukrycie nas na wyszukiwanie dla osób, które szukają kogoś według niepasujących dla nas kryteriów. Możemy w ustawieniach konta zablokować możliwość polubienia swojego profilu. Jeśli nie chcemy brać udziału w danej klasyfikacji lub rozmawiać z poszczególnym użytkownikiem. Blokujemy zatem wszystko, co nam nie odpowiada. Możemy zablokować również przedstawicieli danej płci oraz inne duże grupy wedle własnych indywidualnych kryteriów. Osoby zablokowane nie będą miały możliwości wysyłać do nas wiadomości, polubień, zostawić komentarza, i wysyłać zaproszeń. Bardzo szeroko dostępna opcja blokowania umożliwia maksymalne spersonalizowanie portalu pod nas. Nasze preferencje i potrzeby i zdecydowanie ułatwia poszukiwania tej najwłaściwszej osoby lub najwłaściwszych osób na dany moment. Silny nacisk kładziony na bezpieczeństwo użytkowników, w przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych portali tego typu.

Wady i Zalety Datezone:

Zalety:

 • Może to być świetny sposób na poznanie nowych ludzi z całego świata.
 • Może to być również zabawny sposób na zabicie czasu i pogadanie z przyjaciółmi.
 • Datezone to strona, na której liczba aktywnych użytkowników przekraczająca zbliżająca się do miliona użytkowników.
 • Prosty proces rejestracji i logowania także każdy będzie w stanie założyć konto na datezone.
 • Możesz znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach.

Wady:

 • Korzystanie może być uzależniające i niektórzy ludzie są znani z tego, że spędzają godziny na stronie, czatując z nieznajomymi.
 • Może to być również niebezpieczne, jeśli podasz zbyt wiele informacji osobistych komuś, kogo nie znasz.
 • Dosyć skomplikowany system płatności drogi koszt miesiąca użytkowania, zobacz zakładkę z płatnościami.
 • Opine o portalu to w większości kłamstwa, najlepiej zobacz ranking najpopularniejszych portali randkowych i wybierz ten który Ci odpowiada tylko wcześniej sprawdź opinie.

Opinia użytkowników serwisu datezone:

Jeśli zastanawiasz się, czy opinie użytkowników datezone o portalu są stworzone na podstawie ich własnych doświadczeń. Odpowiadamy: zdecydowanie tak sam polecam Datezone to darmowy portal randkowy dla osób dorosłych. Serwis umożliwia realizację potrzeb i fantazji, bez wstydu i poczucia zażenowania. Panuje na nim atmosfera swobody oraz wolności, niczym podczas mitycznych Dionizji, gdzie królował dziki taniec, wino i śpiew. Datezone.com jest to serwis wyłącznie dla osób o otwartych umysłach. Niemających problemów z własną seksualnością oraz szukających przygód. Jeśli ktoś nie lubi swojego ciała, ma problemem z rozmawianiem o seksie lub bardzo się wstydzi, może mu formuła tego serwisu randkowego nie do końca przypasować. W naszej opinii serwis jest zdecydowanie warty uwagi. Jest konkretnie, jest przejrzyście, jest bezpiecznie. Dodatkowo zwykłe konto bez opłat umożliwia korzystanie z większości funkcji w serwisie. Jeśli chciałbyś przetestować seks randki w dowolnej formie, nie czekaj. Zarejestruj się i już teraz zobacz, czy znajdziesz partnera bądź partnerkę do realizacji swoich pragnień i fantazji. Dodatkowo sprawdzisz, czy datezone – opinie są prawdziwe czy może jest to portal jak portal. Mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie super przygodą. Dzięki której doświadczysz tego, o czym do tej pory wyłącznie marzyłeś. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!