EroDate 

RECENZJA

OGólna ocena

jakość : cena    ​10.0

 poziom użytkowników  ​8.​5

łatwość użytkowania   9.0

 Obsługa klienta   ​8.0

 bezpieczeństwo    9.0

Współczynnik  sukcesu  9.​5

erodate logo

ZALOGUJ SIĘ ZA DARMO >>>

  • Pikantne zdjęcia
  • ​Bardzo łatwa obługa
  • ​Duże grono użytkowników
  • ​Funkcja dostępniania zdjęć tylko wybranym osobom
  • Mnóstwo gier i zabaw
  • ​Płatna subskrypcja
  • ​Część ​użytkowników z zagranicy

EroDate to jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali oferujących możliwość umówienia się na seks randkę. Spotkasz tu osoby, dla których w kontekście erotyki nie ma tematów tabu. Portal cieszy się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na bogatą ofertę funkcjonalności, która nie odstaje od oferty typowych serwisów randkowych. Czy EroDate to rzeczywiście dobre miejsce do szukania partnera na jedną noc?

Serwis EroDate funkcjonuje na polskim rynku od 2007 roku. Choć skierowany jest głównie do polskich użytkowników, znajdziemy tu także profile osób przebywających zagranicą. Z ponad 230 tysiącami aktywnych użytkowników, EroDate jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków serwisów erotycznych oferujących szybkie seks randki.

erodate banner statystyki

Jak wygląda logowanie i rejestracja?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, jednakże daje ona dostęp do ograniczonej liczby funkcji – w tym zawierają się również ograniczenia względem wyświetlania pełnych profili innych użytkowników. Aby w pełni korzystać z serwisu należy wykupić konto PREMIUM, którego ceny rozpoczynają się już od 39zł miesięcznie. Wygodnych płatności dokonać można poprzez przelew, SMS lub za pomocą karty kredytowej. Portal zapewnia, że przy realizowaniu płatności korzysta z pośrednictwa zaufanych pośredników, a co za tym idzie – nie przechowuje naszych personalnych danych. 

EroDate oferuje również konto VIP, które rozszerza pakiet PREMIUM, ale go nie zastępuje. Wydaje się więc, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku tego portalu będzie wykupienie konta PREMIUM, które umożliwi nam kontaktowanie się z innymi użytkownikami oraz przesyłanie im zdjęć w prywatnych wiadomościach. Dodatkowe konto VIP polecić możemy tym osobom, dla których szczególnie ważna jest anonimowość w sieci. Jego aktywacja pozwoli nam bowiem skorzystać z funkcji ,,anonimowe surfowanie”, która ukryje naszą aktywność w trakcie przeglądania profili innych użytkowników

seksowma para

W praktyce oznacza to tyle, że gdy odwiedzimy czyjeś konto, osoba ta nie będzie o tym wiedzieć, gdyż nie wyświetlimy się na liście osób odwiedzających jej profil. Konto VIP pozwala również na ukrycie czasu ostatniej wizyty na portalu, dzięki czemu nie będziemy musieli tłumaczyć się z ignorowania niewygodnych wiadomości – inni użytkownicy zwyczajnie nie dowiedzą się o tym, że byliśmy aktywni w serwisie.

EroDate - dla kogo?

EroDate przeznaczone jest dla kobiet, mężczyzn oraz par – niezależnie od orientacji oraz preferencji seksualnych. Strona nie oczekuje wypełniania żadnych ankiet psychologicznych. Zamiast tego czeka na nas rozbudowana wyszukiwarka, w której możemy dowolnie filtrować i personalizować wyniki.

Wśród filtrów znajdziemy m.in. wiek, lokalizację z uwzględnieniem dowolnej odległości, płeć, status związku, orientację seksualną, oczekiwania względem innych użytkowników, status online czy profile ze zdjęciem. Choć profil serwisu mocno akcentuje seks i erotykę, a zdjęcia pornograficzne nie są usuwane, zabronione jest ustawianie zdjęć stref intymnych jako zdjęć profilowych. Osoby, które nie chcą pokazywać swojej twarzy wszystkim użytkownikom mogą skorzystać z opcji ,,sekretnego zdjęcia” - dodane zdjęcie pozostanie niewidoczne dla społeczności i wyświetlać się będzie tylko tym osobom, którym damy do niego dostęp.

 Jeśli zainteresuje nas osoba, która dodała sekretne zdjęcia i chcemy dowiedzieć się jak wygląda, możemy poprosić ją o odblokowanie takiego zdjęcia lub zaoferować jej ,,kredyty” w zamian za dostęp do fotografii. Kredyty to wewnętrzny, wirtualny system płatności serwisu. To za ich pomocą wykupić będziemy mogli dodatkowe funkcje. Przykładowo – zmiana nazwy użytkownika kosztować nas będzie 250 kredytów. 

Nowatorskie funkcje serwisu

Serwis podkreśla, że zdjęcia oraz właściwa nazwa użytkownika mają kluczowe znaczenie. Ich odpowiedni, sugestywny dobór, może zachęcić innych użytkowników do szybszego nawiązania z nami kontaktu. Na EroDate kontakt rozpoczniemy na wiele sposobów. Do dyspozycji mamy m.in. hotline - gdzie możemy opisywać nasze fantazje szerszemu gronu użytkowników, seks anonse – gdzie możemy umieścić ogłoszenie o poszukiwaniu konkretnego partnera lub pary oraz opisać dokładnie nasze wyobrażenia o spotkaniu, do którego chcemy doprowadzić tak, by nie było wątpliwości czego po nim oczekujemy, forum – gdzie dołączymy do różnych grup tematycznych czy też standardowy system wiadomości prywatnych, w których wymienimy prywatną korespondencję z konkretnymi użytkownikami. Jak na serwis skupiony głównie na umożliwianiu seks spotkań, EroDate zaskakuje ilością przyjaznych użytkownikowi funkcji.

kobieta w seksownej bieliźnie

Dołączając do społeczności będziemy mogli skorzystać z takich funkcji,  jak tworzenie listy ulubionych profili, podgląd osób odwiedzających nasze konto, powiadomienia o urodzinach innych użytkowników, czy informacja o tym, kto dodał nasz profil do ulubionych. Praktyczną – wcześniej wspomnianą – funkcją jest możliwość pokazywania swoich zdjęć jedynie wybranemu gronu użytkowników. Jest to szczególnie przydatne, gdy zdecydujemy się na zamieszczenie w serwisie odważnych, pikantnych zdjęć, którymi niekoniecznie chcemy dzielić się z całą społecznością portalu.

EroDate da nam również możliwość usuwania niewygodnych dla nas komentarzy wstawionych pod naszymi zdjęciami. W przypadku problemów z nachalnymi adoratorami możemy skorzystać z opcji blokowania wybranych użytkowników, dzięki czemu stracą oni możliwość wyświetlania naszego profilu.

Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które lubią zmieniać zdanie jest możliwość przywrócenia konta w ciągu 7 dni od jego usunięcia. Jeżeli jednak przez ten czas nie zdecydujemy się na ponowne zalogowanie na portalu, wszelkie dane i kontakty przepadną, a nasz profil zniknie bezpowrotnie.

Poradniki i dodatki na EroDate

Oprócz szeregu funkcji umożliwiających kontakt, znajdziemy też zakładki stworzone w celu ułatwienia i usprawnienia komunikacji pomiędzy użytkownikami. EroDate oferuje więc poradniki randkowe (osobne dla kobiet i mężczyzn) oraz słownik erotyczny, a w nim definicje słów i wyrażeń nawiązujących do życia seksualnego. Jeżeli potrzebujemy bodźca, który rozbudzi nasze fantazje erotyczne, możemy zajrzeć na EroDate blog, gdzie publikowane są pikantne opowiadania mające na celu pobudzenie naszej wyobraźni. A gdy będziemy już rozbudzeni, nie pozostaje nic innego jak tylko skorzystać z imprez, warsztatów czy spotkań o których informacje również znajdziemy na stronie.

​Opinie o EroDate

Choć wszystko, co zostało powiedziane do tej pory wygląda dość kolorowo, to jednak znajdzie się też kilka rzeczy do których można byłoby się przyczepić. Po pierwsze – bez wykupienia płatnych pakietów portal wydaje się być mało użyteczny. Po drugie – administrator serwisu zapewnia nas o bezpieczeństwie i dyskrecji, podczas gdy na stronie głównej wyświetlają się zdjęcia z widocznymi twarzami – ciężko stwierdzić czy są to przypadkowe fotografie z Internetu czy może jednak losowo wybrane zdjęcia przedstawiające członków społeczności.

Jak to bywa w przypadku stron o tym profilu, panowie okazują rozczarowanie dużą ilością kobiet szukających wyłącznie sponsora. Z kolei internautki wymieniają się na forach internetowych historiami na temat tego jak przyłapały na korzystaniu ze strony swoich chłopaków i mężów – co jest niejako potwierdzeniem, że spora część użytkowników rejestruje się na portalu, aby skorzystać z dodatkowych doznań poza związkiem (patrząc na fora, można zaryzykować stwierdzenie, ze uwaga ta tyczy się głównie panów, choć nie tylko).

kobieta całuje męski tors

Społeczność EroDate nie ocenia i każdego traktuje na równi. Po to przecież są portale erotyczne. Dopóki jasno stawiasz sprawę i nie bawisz się cudzymi uczuciami społeczność EroDate przyjmie cię z otwartymi ramionami. Internauci także wydają się mieć mieszane uczucia. Choć część z nich stwierdza, że w serwisie rejestrują się przeważnie osoby otwarte, o szerszej tolerancji na mniej typowe potrzeby i fetysze, o tyle pojawiają się też opinie, że portal wręcz kipi od użytkowników, którzy mają postawę roszczeniową i stają się opryskliwi czy wręcz wulgarni w przypadku otrzymania odmowy.

Dlaczego warto?

Czy warto skorzystać z EroDate? Strona cieszy się dużą popularnością, a oferowane funkcje sprawiają, że korzystanie z niej jest dość przyjemne. Każdemu użytkownikowi przypadnie do gustu też niezbyt wygórowana cena abonamentu. Na EroDate wiesz na co wydajesz pieniądze, a strona zdecydowanie dba o jakość. Łatwa obsługa jest dużym plusem portalu. Bez zapoznawania się z jakąkolwiek instrukcją już po chwili jesteśmy w stanie wykorzystać pełen potencjał strony.

Internauci potwierdzają, że portal niejednokrotnie pomógł im w znalezieniu partnerów do przygodnego seksu. Jeżeli więc nie szukasz miłości na całe życie, a jedynie seksualnych uniesień – EroDate może być odpowiednim miejscem, które spełni twoje oczekiwania.

EroDate, jako największy seksklub w internecie daje nam najwięcej możliwości znalezienia przygody. Duża baza użytkowników gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a raczej kogoś dla siebie. Tutaj tyle ile osób tyle fantazji. Spróbuj, może uda ci się spełnić tutaj tę swoją!

Podobne rozkosze znajdziesz również na Datezone - tu możesz przeczytać naszą recenzję. Obszerny artykuł przygotowaliśmy też na podstawie naszych opinii o Badoo.

>