Miłosny Kontakt – Opinie – Recenzje – Czy Warto i Cennik

Miłosny Kontakt Opinie

Liczba zarejestrowanych na portalu użytkowników może świadczyć, że strona jest interesująca, ale mimo to znajdą się osoby, które mają pewne zastrzeżenia. Do najczęściej wspominanych wad należą wysokie opłaty oraz bardzo ograniczone możliwości w przypadku chęci korzystania z darmowego konta. Z drugiej strony to, że za możliwość korzystania z portalu trzeba płacić, odstrasza osoby, które chciałyby na portalu jedynie „zabić” trochę czasu, a przyciąga osoby, które do poszukiwania partnera podchodzą na poważnie. Wśród opinii znajdziemy również informacje o fałszywych profilach, ale jak wspomniano wcześniej – najlepiej skupiać się na kontach zweryfikowanych i oznaczonych specjalnym znaczkiem. Mamy wówczas pewność, że rozmawiamy z prawdziwą osobą. Jeżeli wolisz prostsze rozwiązania zajrzyj badoo opinie

Czy warto założyć konto na tym portalu? Strona zapewnia większość funkcji, które znajdujemy na innych portalach randkowych a jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Portal świetnie spełnia swoje funkcje, a długa lista dopasowań jest sporą zaletą. Możliwość dodania użytkowników do znajomych pomaga w rozwiązaniu problemu jak znaleźć dziewczynę.

Kobiety randkują za darmo!

Miłosny Kontakt to jeden z mniej znanych portali randkowych posiadający jednak swoich zwolenników. Swoje konta na portalu ma ponad 170 tysięcy użytkowników. Logo portalu w kształcie różowo-niebieskiego motyla dla wielu osób jawi się jako obietnica zmian na lepsze – dobrych zmian, które uskrzydlają. Czy założenie konta na portalu sprawi, że również my poczujemy motylki w brzuchu?

Miłosny kontakt opinie

Mimo stopniowo rosnącej liczby użytkowników nie znajdziemy tego portalu w rankingach popularności oraz w zestawieniach portali randkowych. Nie zniechęca to jednak kolejnych singli do logowania się na portalu, co widać, po codziennie rosnącej liczbie użytkowników. Ich stosunkowo niewielka liczba w porównaniu do najbardziej znanych portali sprawia, że panuje tutaj intymniejsza atmosfera, a konta użytkowników podlegają dokładniejszej weryfikacji przez moderatorów. Wydaje się, że użytkownicy tego portalu, to indywidualiści, osoby, które lubią „chodzić własnymi drogami”, dlatego też nie korzystają oni z najbardziej obleganych serwisów randkowych. Zdecydowaliśmy się sprawdzić, co Miłosny Kontakt ma nam do zaoferowania.

Mimo, że weryfikacja konta nie jest obowiązkowa, to użytkownicy, którzy się na to zdecydowali, otrzymują specjalny znaczek, będący gwarancją, że konto należy do prawdziwej osoby, a jej tożsamość została potwierdzona przez moderatorów. Oznacza to, ze najlepiej skupić się właśnie na profilach tych osób, gdyż mamy wtedy gwarancję, że rozmawiamy z prawdziwą osobą, a nie z kimś, kto udaje kogoś kim nie jest i kto po prostu założył konto dla zabawy.

 

Logowanie na portalu

Rejestracja konta na portalu jest bezpłatna, ale takie konto wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Po pierwsze użytkownicy takiego konta nie mają możliwości przekazania innym użytkownikom swojego numeru telefonu i adresu mailowego. To ograniczenie akurat nie przeszkadza większości osób, gdyż na samym początku większość osób woli zachować ostrożność i nie dzielić się od razu tymi danymi. Po drugie, darmowe konto wiąże się z ograniczeniami względem przeszukiwania profili oraz ograniczeniem liczby wiadomości, które możemy wysłać w ciągu dnia. To już stanowi spore utrudnienie dla osób korzystających z portalu. Korzystając z darmowego konta możemy wysłać jedynie do 5 wiadomości dziennie – mimo wszystko należy docenić, że w ogóle jest taka opcja, bo w przypadku większości znanych portali randkowych nie ma opcji kontaktowania się z innymi użytkownikami, jeśli nie posiada się konta Premium.

Jeśli zdecydujemy się na wykupienie pakietu, to mamy możliwość skorzystania z oferty promocyjnej. Należy wspomnieć bowiem, że płatności za konto Premium można dokonać na dwa sposoby – przelewem oraz kartą – a ten drugi sposób jest dla nas znacznie korzystniejszy cenowo.

Jeżeli zdecydujemy się opłacić pakiet przelewem, to wykupujemy tzw. pełne członkostwo, które kosztuje nas 85 zł w przypadku wykupienia pakietu na 1 miesiąc, 169 zł w przypadku pakietu na 3 miesiące, 315 zł w przypadku pakietu na pół roku i 549 zł w przypadku pakietu na rok. Im dłuższy okres pakietu wykupujemy, tym bardziej korzystna cena w przeliczeniu na 1 miesiąc.

Jeśli natomiast zdecydujemy się na płatność kartą, czyli wykupimy „subskrypcję”, wówczas ceny kształtują się znacznie korzystniej. Miesiąc subskrypcji kosztuje nas 59 zł, 3 miesiące – 149 zł, pół roku – 249 zł, a rok subskrypcji to koszt rzędu 449 zł.

„Subskrypcja” to słowo-klucz w tym przypadku. W momencie, gdy wykupujemy pełne członkostwo, wówczas przelew dokonywany jest jednorazowo. Natomiast subskrypcje, za które płacimy kartą, są automatycznie odnawialne i  po upłynięciu okresu na który pakiet był wykupiony, zostaną one automatycznie przedłużone, a z naszej karty pobrana zostanie opłata za kolejny okres.  Jest to standardowe rozwiązanie, spotykane na większości portali randkowych, które mają w swojej ofercie pakiety Premium. Dla przykładu w konkurencyjnym portalu te ceny kształtują się trochę inaczej opinie o datezone

Jak zrezygnować z konta Premium?

Jeżeli zdecydujemy się na rezygnację z konta Premium, to aby uniknąć kolejnych opłat musimy złożyć wypowiedzenie umowy najpóźniej na 14 dni przed upływem abonamentu. Portal zachęca nas do płatności kartą za konto Premium z uwagi na korzystniejsze ceny, ale jednocześnie zawiera z nami umowę, która spowoduje, że zostaniemy obciążeni kosztami za kolejny okres, jeśli zapomnimy o wypowiedzeniu umowy w terminie określonym w regulaminie.

Jeżeli zastanawiamy się, czy konto Premium jest dla nas i chcielibyśmy je najpierw wypróbować przed wykupieniem pakietu, możemy wówczas skorzystać z opcji „Konto próbne”. Za konto próbne możemy zapłacić jedynie kartą, koszt to 17 zł. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu przez okres jednego tygodnia. Tutaj też musimy pamiętać o wypowiedzeniu umowy najpóźniej na 3 dni przed końcem okresu, w przeciwnym razie Konto Próbne przekształci się w miesięczną subskrypcję, a z naszego konta zniknie 59 zł, które będzie pobierane co miesiąc do momentu, aż zdecydujemy się wypowiedzieć umowę.

Aktywacja konta Premium trwa do 4 dni od momentu zaksięgowania środków na koncie – co należy mieć na uwadze zwłaszcza, gdy zależy nam na możliwości szybkiego wysyłania wiadomości do innych użytkowników. Opłaty za konto Premium dotyczą jedynie panów, panie korzystają c konta Premium za darmo.

Posiadając konto Premium mamy spore możliwości. Możemy wyszukiwać użytkowników po nicku, mieście, stanie cywilnym czy wieku, ale także wymieniać nieograniczoną liczbę wiadomości z innymi użytkownikami, udostępniać numer telefonu i maila, a także mamy możliwość zapoznać się z pełną listą dopasowań, które zostały wybrane specjalnie dla nas na podstawie ankiety.

Test osobowości

Test osobowości jest zbliżony do tych, które spotykamy na innych portalach. Składa się z 44 pytań, wśród których znajdziemy pytania ogólne, pytania o wygląd i zainteresowania, pytania o charakter i nasze preferencje odnośnie wymarzonego partnera. Udzielone przez nas odpowiedzi, razem z informacją o naszym wieku i lokalizacji, pozwolą systemowi na wygenerowanie listy potencjalnych partnerów, z którymi według algorytmu, mamy największe szanse stworzyć długotrwały związek.

Lista partnerów może wydawać się długa – portal przesyła nam aż 100 propozycji profili, uporządkowanych od osób z którymi mamy największą zgodność, do tych, z którymi zgodność jest znacznie mniejsza. W odróżnieniu od innych portali randkowych odpowiedzi w teście osobowości mogą być przez nas modyfikowane, ale na wygenerowanie nowej listy partnerów będziemy musieli czekać aż 30 dni, dlatego warto przyłożyć się do testu osobowości i dobrze przemyśleć nasze odpowiedzi. Wypełnienie testu osobowości nie jest obowiązkowe. Obecnie na ponad 170 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, ankiety wypełniło jedynie 42 tysiące użytkowników. Wypełnienie testu możemy potraktować jako dodatkową funkcję, wypełnienie ankiety pozwoli nam zweryfikować, czy algorytm widzi nas w ten sam sposób, co my sami siebie widzimy.

Uzupełnianie profilu

Podczas uzupełniania profilu będziemy musieli uzupełnić również nasze oczekiwania. Biorąc pod uwagę, że strona reklamuje się jako miejsce do znalezienia stałego związku to lista dostępnych opcji może wydać nam się zaskakująca. Znajdziemy tutaj takie możliwości jak: stosunek, przyjaciół, korespondencję, flirt, seks, stały związek oraz kochanek/kochanka.

Jeśli zdecydujemy się załączyć zdjęcie do profilu, będziemy mogli skorzystać z opcji Szybka Randka, która polega na ocenianiu użytkowników na podstawie załączonego zdjęcia. Może to się wydawać dość powierzchowne, ale biorąc pod uwagę, że spora część osób nie wypełniła ankiety, okazuje się to dobrym pomysłem.

Panel użytkownika i funkcje

Panel użytkownika wydaje się łatwy w obsłudze i przejrzysty. Znajdziemy tutaj takie punkty jak ankieta randkowa i szybka randka, wiadomości (system przechowuje wiadomości przez 40 dni), wyszukiwarka profili, przyjaciele, profile online (lista osób, które w danym momencie są zalogowane do serwisu) oraz edycja profilu. W panelu wyświetlają się również powiadomienia dotyczące zaproszeń do znajomych, ocen z szybkiej randki a także dotyczące nowych dopasować z ankiety.

Mimo, że portal nie wyróżnia się innowacyjnością na tle innych portali randkowych, to administratorzy zadbali o kilka przydatnych funkcji. Możemy podejrzeć, jakie osoby przeglądały nasz profil w ostatnim czasie, możemy przesyłać wiadomości z załącznikami, możemy również blokować wiadomości od niektórych użytkowników. Portal zapewnia nam również możliwość sprawdzenia dopasowania na podstawie znaków zodiaku, co może być interesujące dla osób, które wierzą, że miłość jest im zapisana w gwiazdach.

Dodatkowo Miłosny Kontakt wprowadził kilka zakładek dla użytkowników, w których mogą się oni zapoznać z wieloma wskazówkami dotyczącymi randek. Mamy dwa różne poradniki randkowania – jeden dedykowany specjalnie dla pań, a drugi dla panów. Znajdziemy tu również magazyn Lifestyle, w którym pojawiają się artykuły na temat zdrowia i urody, recenzje książek i filmów, ale przede wszystkim artykuły na temat randek.