O Nas

Za powstaniem TopSerwisu Randkowego stoją dwie osobyktóre poznały sina jednej z tego typu stronMimo że historia nie zakonczyla się związkiem i miłością po gróbspotkanie zainspirowało nas do założenia ran​​​​kingugdzie z pasją recenzujemy kolejne portale randkowena których szukamy... 

Czego? Nasze odpowiedzi okazały się rozbieżne. Oboje pragniemy, czego innego - Natalia stabilizacji, a Marcin przygód. Jako ludzie pełni dystansu, postanowiliśmy z tej ambiwalencji pragnień, wycisnąć wszystko, co się dało. Oboje pracujemy z domu, między pracą jesteśmy aktywnymi użytkownikami portali randkowych. Być może któreś z Was, spotka nas albo już spotkało na swojej drodze. 

Marcin korzysta z portali randkowych od 4 lat. Natalia od dwóch, jednak wydaje się, że bardziej intensywnie. Wszystkie portale randkowe ocenione na stronie są produktem przynajmniej 6 miesięcznego użytkowania. W związku z osiągnięciem takiej ekspertyzy, postanowiliśmy doradzić innym, aby nie musieli skakać po różnych stronach, jak robiliśmy to my, gdyż w dzisiejszym świecie czas jest zbyt cenny. A lata lecą!

>